Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AHU HETMAN'DA LAZER EPİLASYON KAMPANYASI
AHU HETMAN'DA LAZER EPİLASYON KAMPANYASI

AHU HETMAN’ DA LAZER EPİLASYON KAMPANYASI

Ahmet Keskin

Özel  Ahu Hetman Hastanesi lazer merkezinde  son sistem olan  Cynosure Apogee Elite (Alexandrite ve NDYAG ) lazer cihazı ile epilasyonda, 27 Şubat – 15 Mart 2008 tarihleri arası kampanya başlatıldı.

 Dermatolog Uzm. Dr.Tülin Mansur  yaptığı açıkamada; “İstenmeyen tüylerinizden ağrısız, yan etkisiz kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Merkezimizde uzun pulse süreli, Cynosure Alexandrite Lazer Sistemi kullanılmaktadır.  Cihazımız diğer cihazlara göre en az 2 kat hızlıdır, gelişmiş ayar mekanizmaları sayesinde en etkili ve güvenli doz seçilebilir, havalı soğutma sistemi ile en acısız ve konforlu epilasyonu sağlar.  Cihaz bu konuda Amerikan FDA onayına sahiptir. Uygulama işleminin güçlü bir soğutma sistemine sahip olan cihaz sayesinde, soğutma ile birlikte uygulanan lazer de herhangi bir ağrı ve acı hissedilmemektedir.

Epilasyonda kullanılan Alexandrite lazer ışını, kıldaki koyu rengi sağlayan melanin pigmenti tarafından emilerek kıl kökünü yok eder.

Apogee Elite içerdiği 2 farklı lazer sistemi dolayısıyla sadece istenmeyen kılların ortadan kaldırılmasında değil, önemli estetik sorunlar yaratan, kılcal damar genişlemeleri

damar benleri, bacaklardaki ince varisler, güneş lekeleri,  kırışıklıkların tedavisinde de etkili, hızlı ve ağrısız çözümler sunar. “ dedi.(AjansSevgi)

AHU HETMAN'DA LAZER EPİLASYON KAMPANYASI
tarih Tarih: 28.02.2008, 13:14 okunma Okunma: 7855
Yorumlar
Alexandrite cihazı ile Ankara'da tedaviye başladım şu an Fethiye'de devam ediyorum ancak Ankarada'ki aldığım sonucu burada alamadım. Sizden beni hem tedavi süresiyle, hem de tedavinin seans ücretiyle ilgili bilgilendirmenizi rica ediyorum
Tarih: 03.06.2010 - 12:54 | Gönderen: Funda Demirtaş
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales