Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AEGEAN CAT’LE 20 DAKİKADA AVRUPA’YA
AEGEAN CAT’LE  20 DAKİKADA AVRUPA’YA

                        Uzun yıllardır hızlı katamaranlarla yolcu taşımacılığında öne çıkan Yeşil Marmaris Turizm, şimdi de Türk loydu klaslı ve Avustralya yapımı olan Aegean Cat isimli katamaran tipi gemisiyle, Bodrum’dan, Yunanistan’ın Kos adasına günlük seferlerine başladı.
               
Yeşil Marmaris Turizm Halkla İlişkiler Birimi’nden verilen bilgiye göre;Yolcular, sabah saatlerinde Bodrum Gümrük binasında işlemlerini tamamlayarak 40 metre boyunda, 13 metre eninde, 30 deniz mili hız yapabilen, 41 groston ağırlığında,  full klimalı, 360 yolcu kapasitesine sahip olan, içerisinde televizyon, video ve eğlence sisteminin bulunduğu gemi ile yapılan yolculuk, yalnızca 20 dakika sürüyor. Kos’tan dönüş ise saat 17:00’de yapılıyor. Yaz sezonu boyunca  seferlerin her gün gerçekleştirileceği belirtildi.
 
                    
Yolculuk esnasında, tüm yolcuları İngiltere’nin köklü sigorta firmalarından olan “Ship Owners’ Club P&I” güvencesi ile 4.1 milyar dolarlık sigorta havuzu üyeliği kapsamında olan Aegean Cat; Bodrum ile Kos Adası arasında sefer yapan en büyük ve en hızlı gemi olma özelliğini taşıyor. (AjansSevgi / Marmaris)

AEGEAN CAT’LE  20 DAKİKADA AVRUPA’YA
tarih Tarih: 11.04.2011, 20:52 okunma Okunma: 1859
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales