Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN BALCI YÜCE’DEN HABER BEKLİYOR AMA…
ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN BALCI YÜCE’DEN HABER BEKLİYOR AMA…

                         Deniz Ticaret Odası (DTO) Marmaris Şubesi başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Nail Balcı; adı geçen 3. Aday Mustafa Yüce’ ye tek liste çağrısı yaptı.  Mustafa Yüce ise “Adaylığım sürüyor, bana bir şey soran olmadı!”

Ata Sevgi

                          4 Mayıs’ta yapılacak Marmaris DTO seçimleri için mevcut Başkan Hasan Mengi’den sonra, Başkan Yardımcısı Nail Balcı da aday olduğunu resmen açıkladı.
                Bugün (17 Nisan 2013) kendisine ait Orca isimli teknede, İMEAK (İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz) Deniz Ticaret Odası Genel Merkez Başkan Adayı Salih Zeki Çakır’la basın toplantısı düzenleyen Nail Balcı yaptığı açıklamada; “ Sektör bir aile, Deniz Ticaret Odası da bu ailenin evidir.  Oda’nın kapısı aile bireylerine her zaman açık olacaktır.  Deniz Ticaret Odası üyesi olan her kişi ve sivil toplum kuruluşuyla birlikte etkin, esnek, saydam, hesap verebilen ve birlikte katılımcı bir yönetime kavuşacaktır.
                Deniz Ticaret Odası belirli kişilerin değil, tüm üyelerinin hak ve menfaatleri içindir. Birlikten güç doğar. Sektörün her kolu Deniz Ticaret Odası’nda diğer üye ve faaliyet kollarına saygı çerçevesinde fikrini söyleme hakkına sahip olmalı ve bu hakkı kullanmalıdır. Projeler, ancak üyelerin ve iş kollarının adil temsil edildiği, açık ve samimi konuşulan meclislerde filizlenebilir.  
Her husus, sektörün ortak menfaatinin konuşulacağı tam demokratik bir ortamda değerlendirilmelidir.
                Deniz Ticaret Odası’nın daha verimli çalışması için gerekli idari yeniliklerden, yurt içinde ve yurt dışında Deniz Ticaret Odası’nın ve Türk denizciliğin daha iyi temsiline kadar; Deniz Ticaret Odası’nda verilen hizmetlerden, Deniz Ticaret Odası’nın dahil olduğu konulara kadar her hususta yenilikçi anlayış, yenilikçi uygulamalar geniş katılım ve temsilde adalet desteğiyle mümkün olacaktır.
               
Onun için 4 Mayıs'ta hep birlikte hareket ederek önceki yönetimlerin, yapmış oldukları küçük ve büyük hataları düzelterek, yeni bir oluşum, yeni bir birliktelikle yeni ufuklara gideceğiz.
                 Bunun için 4 Mayıs'ta Marmaris'te, 9 Mayıs'ta İstanbul'da genel merkezde yüksek bir katılım sağlamalıyız" dedi.
BALCI YÜCE’DEN HABER BEKLİYOR AMA
                Marmaris DTO’nun üçüncü Başkan Adayı Mustafa Yüce ile birleşecekleri konusunda ise Yüce’nin ortak listede kendisinin Başkan adayı olduğunda ısrarlı olduğuna dikkat çeken Balcı; “Biz birleşmek isteriz ve tekliflerimizi sunduk.  başkanın kim olacağı konusunda bir uzlaşmazlık söz konusu ancak hala görüşmeler sürüyor. Biz Mustafa Yüce'yi her zaman aramızda görmek isteriz. Birlikten kuvvet doğar" dedi.
BANA GELEN GİDEN YOK BAŞKAN ADAYIYIM
                Telefonla ulaştığımız Mustafa Yüce ise kendisinden neden haber beklendiğine anlam veremediğine dikkat çekerek; “Şuan için bana gelen bir teklif yok, adaylığım sürüyor. Yakın zamanda geniş katılımlı bir basın toplantısıyla adaylığımı kamuoyuyla paylaşacağım.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

ANNELER GÜNÜ KUTLAMA
MESAJLARI İLANLARI 
için tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/ANNELER_GUNU_KUTLAMA_MESAJLARi_2013/

MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN BALCI YÜCE’DEN HABER BEKLİYOR AMA…
tarih Tarih: 17.04.2013, 15:43 okunma Okunma: 1640
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales