Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
500 MUTLU ÇOCUK ”ÇAK BAHATTİN BAŞKAN!” DEDİ
500 MUTLU ÇOCUK ”ÇAK  BAHATTİN BAŞKAN!” DEDİ

                            Menteşe Belediyesi’nin sosyal projeler kapsamında başlattığı “Mutlu Çocuklar, Umutlu Yarınlar Projesi” devam ediyor.
                Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; proje kapsamında, dün çoğu Menteşe’nin kırsal mahallelerinden gelen 8 -13 yaş arası çocuklar,  sinema  gezi gibi aktivitelere katılarak bir gününü Menteşe’de eğlenerek geçirdiler.

                Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Geçtiğimiz yıl başlattığımız projemiz, çocuklar ile birlikte hayat bularak hedefine ulaştı. Kırsal mahallerimizde yaşayan 500 çocuk sinema, gezi ve çeşitli aktivitelere katılarak doyasıya bir gün geçirdiler. Anne ve babalardan gelen olumlu tepkiler,  çocuklarımızın bu projemizden mutlu olarak evlerine dönmeleri nedeniyle, projemize devam etme kararı aldık. Bu sene kentteki çocuklarımızı da bu projemize dahil ettik. Okulların tatil olması ile birlikte projemize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu amaçla bugün 8 - 13 yaş arası 110 çocuğumuzu  daha sinemaya götürdük, gezdirdik, onlarla bir araya geldik. Kısacası güzel bir gün geçirmelerini sağladık. Aralarında hayatında ilk defa sinemaya gidip, 3 boyutlu film izleyen çocuklarımız oldu. Köyde yaşayan çocuklarımız da, kentte yaşayan çocuklarımız gibi artık sosyal aktivitelerden yararlanıyorlar” dedi.
                Proje kapsamında Göktepe, Esençay, Sungur, Çamoluk, Dokuzçam, Gazeller, Avcılar, Bozyer, Taşlı Mahalleleri ile Menteşe Belediyesi Tekvando takımı öğrencileri, Zeybek Sinemasında Ters - Yüz adlı animasyon filmini patlamış mısır eşliğinde, 3 boyutlu izlediler. Sinema çıkışı Menteşe Belediye Binasına gelen çocuklar, burada Başkan Gümüş ile bir araya geldiler. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

500 MUTLU ÇOCUK ”ÇAK  BAHATTİN BAŞKAN!” DEDİ
tarih Tarih: 14.07.2015, 11:27 okunma Okunma: 1479
Yorumlar
Sayın başkanım, sinemaya götürmek çok güzel de, biz de Çocuk ve gençlik Müzeleri derneği olarak tüm yaz boyu çocuklarla yaptığımız çalışmayı sürdürmeyi; oyun, eğlence eğitim sunmayı önermiştik. Üstelik bu çalışmaları tüm Muğlaya sunmaya haırız, oyuncak sergilerimizle ve oyun atölyelerimizle.. Eylül'de başlasak?
Tarih: 14.07.2015 - 09:31 | Gönderen: Necla Ülkü Kuglin
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales