Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

            Afyonkarahisar yakınlarındaki Dumlupınar’da; Başkomutan Mustafa Kemal Paşa tarafından yönetilen, 26 Ağustos 1922’de başlayan, 30 Ağustos’ta zaferle sonuçlanan ve 9 Eylül’de hedefine ulaşan ulusal şahlanışın 90.Yıl dönümü…
            Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın; 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yürekten kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyoruz.(AjansSevgi / Marmaris)
Kutlama İlan Fiyatı: 100. TL +KDV
Tel: 0536 810 60 98
  
ajanssevgi@gmail.com
 
  
        
   30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI
90. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI
 
            
"Başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, halkımızın bayramını en içten duygularımızla kutluyoruz."
                          
MARMARİS
                 YALI LIONS KULÜBÜ
_________________

            

           "30 Ağustos büyük zaferimizin 90. Yılını, milletçe kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyoruz."
Hotel AQUA
Tel: (0252) 455 36 36 Faks: 455 36 50
http://www.hotelaqua.com/ 
Sahil Sok. No. 15 
İçmeler - MARMARİS
_________________
       
            

                 “Mensubu olmaktan onur duyduğum büyük Türk milletinin Zafer Haftası’nı en içten duygularımla kutluyorum.
                   Türk milletinin bağımsızlığı mevzu bahis olduğunda takındığı tavır ve gösterdiği mücadele büyük zaferin kazanıldığı “ZAFER HAFTASI”nda çok net bir şekilde görülmüştür.
     
Kocatepe’den başlayarak İzmir’e kadar gösterilen şanlı mücadele aynı zamanda Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasının da yolunu açmıştır.
              
    Bin yıldır üzerinde yaşadığımız bu topraklarda, gelecek bin yıl daha burada olacağımız Türk milletinin gösterdiği şanlı mücadele ile belgelenmiştir.
                   Bugün sınırlarımızda Türk milletinin bekası için tehdit unsuru oluşturanlara karşı mücadele yerine müzakereyi tercih eden şahısların “ZAFER HAFTASINI” çok iyi idrak etmesi gerekir.
                   Bu duygu ve düşüncelerim
ile bize bu toprakları vatan yapan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve şanlı ecdadımızı rahmet minnet ve şükranla anıyorum.
              
   Yüce Allah Türk milletinin yar ve yardımcısı olsun.”
                        
ALİ AYGÜN
  MHP MARMARİS İLÇE BAŞKANI
_________________
 
            
             "
TürkMilleti’nin doğuştan taşıdığı kabiliyet ve gücüyle şekillenen ruhu; Ulu Önder Atatürk’ün İlke ve Devrimleri ile kurulan Türkiye Cumhuriyeti’ni, sonsuza kadar yaşatacak dinamik gücün temeli olmaya devam edecektir.
                30 Ağustos büyük zaferimizin 90. Yılı, milletimize kutlu  Kutlu Olsun."

                           Muhammet Özdemir
                Sardunya Restaurant Bungalows
               Tel: (0252)  446 40 03 - 0542 631 62 55
                     Selimiye Köyü MARMARİS
                                    http://www.sardunya.info/ 

 _________________
              
                  " Türk Milleti’nin yediden yetmişe topyekün verdiği onur mücadelesinin sonunda, zaferle sonuçlanan,
“30 Ağustos Zafer Bayramı”nın 90. yıldönümünü milletçe kutluyoruz.
     
            Ulusumuzun birlik ve beraberliğinin en güzel simgelerinden biri olan
bu zafer Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasının ve bağımsızlığın en büyük adımı olmuştur.
                      
Başta
Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.
     
            Tüm Muğla halkının ve tatilini ilimizde geçirmekte olan misafirlerin “30 Ağustos Zafer Bayramını”nı içtenlikle kutluyorum."
                                                                    
                    Fatih ŞAHİN
                    Muğla Valisi
_________________

                        "Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde kazanılan, Türk Milletini bağımsızlık mücadelesinde nihai hedeflere ulaştıran büyük zaferimizin 90. yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve sevinci içerisindeyiz.

                        Milletimizin hürriyet ve bağımsızlık yolundaki inancını, iradesini ve kararlılığını tüm Dünya Uluslarına ilan ettiği bu anlamlı zafer, Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolun en önemli aşamalarındandır.

                          30 Ağustos Zaferi, toprakları işgal altında olan milletimize kayıtsız şartsız bağımsızlığı ve milli hâkimiyeti müjdelerken, Türk Milleti de, hürriyetinden vazgeçemeyeceğini, Türk bayrağının gönderden indirilemeyeceğini bütün dünyaya ispatlamıştır. Bizlere bu büyük zaferleri armağan eden, canları pahasına bağımsız ve özgür yaşamamızı sağlayan kahramanlarımıza karşı da en önemli sorumluluğumuz, Cumhuriyet’i ve değerlerini korumaktır.

                          Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Marmaris Halkının ve Türk Silahlı Kuvvetleri Mensuplarımızın, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanı uğrunda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi, gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

                                    Ali Galip SARAL
                       Marmaris Kaymakamı

_________________

                                                      T.C.
MUĞLA BAROSU BAŞKANLIĞI
            
Cumhuriyeti kuranlar; Dünyanın ilk muzaffer antiemperyalist-milli kurtuluş savaşının Zafer gününü Bayram ilan ettiler. Bu büyük bayramı Türk Milletinin özü demek olan Türk ordusuna armağan ettiler.

                        90 yıl önce, İzmir’in işgalinde asılan bayraklara bakın; İtalyan, ABD,İngiliz, Yunan bayrakları … 90 yıl sonra bu bayraklarla müttefik olarak birlikte Libya’ya gittik. Şimdi, Suriye’ye gitmeye hazırlanıyoruz. Ölüm; yeşil petrodolarları elimize tutuşturup kapımızdan girmeye hazırlanıyor.

            30 Ağustos Büyük Zafer günü, Cumhuriyetin Kurucu Önderleri tarafından;  “Bayram” ve “Ordumuza armağan” edilmişti. Ordu bir milletin özü ise Ordunun özü de subaylarıdır… Zaferden 90 yıl sonra ise… Subaylarımıza reva görülen haksız, dayanaksız ve insafsız işlemleri hepiniz görüyorsunuz. Bu milletin göğsü madalyalı kahramanları hapistedir… Bazıları intihar ediyorlar… Bilim adamları, yazarlar, gazeteciler, aydınlar, subaylar ve nihayet  Milletvekilleri “mülteci kamplarına” giremiyorlar ama hapse giriyorlar. Sözcükler yetersizdir!

                        Ancak bilinmelidir ki Ulus ve Tarih bilincimiz daima özgür kalmıştır. Hiçbir güç onu zincirleyemez. Bu bilinç, umut ve inançla diyoruz ki: Tarih adildir. Hak ve gerçek, hükmünü yürütür, Haksızlık ve zulüm değil… Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır!..
                        Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlar, Bu bayramı yaratanları Saygıyla selamlarız.                                          

                Av. Mustafa İlker GÜRKAN
                     Muğla Barosu Başkanı

_________________

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
tarih Tarih: 28.08.2012, 14:13 okunma Okunma: 3255
Yorumlar
BENDE "Başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum , halkımızın bayramını en içten duygularımla kutluyorum ."
Tarih: 28.08.2012 - 18:01 | Gönderen: GÜLDEN GÖNÜLÇALAN
TÜRK Milletinin 30 Ağustos zafer bayramının 90.yılını kutluyor,Büyük komutan Gazi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum..
Tarih: 28.08.2012 - 21:44 | Gönderen: özlem avcı
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales