Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
24 TEMMUZ BASIN BAYRAMINDA DA DERE TEPE ÇALIŞTIK
24 TEMMUZ BASIN BAYRAMINDA DA DERE TEPE ÇALIŞTIK

Ata Sevgi

                    Tanıyanlar iyi bilirler bizi… Genelde herkes belirli günlerde kutlamalar yaparken, biz işimize devam ederiz. Olacak ya bize özel günlerde bile.
              
Tarih 24 Temmuz 2010. Basından Sansür’ün kaldırılışının 102.Yılı.


              
Ben, kavga döğüşte olsa gazete dağıtım işimizi başarıyla yapan, kızdığı anlarda bile geçen yılların hatırına geri dönüp yardımımıza koşan Mehmet Ali Çalık (Memoli) ve AjansSevgi – Bülten Ailesi’nin son üyesi şirin köpeğimiz Bülten; 24 Temmuz Cumartesi günü, Marmaris'ten bindik arabamıza, çıktık yola. Turunç, Kumlubük, Selimiye, Turgut, Orhaniye, Hisarönü…

        
Kısacası çalışarak doyasıya bir kutlama yaşadık o gün… Marmaris Gazeteciler Derneği (MGD) mi?... Nasıl yani, öyle bir dernek mi var?.. Olsaydı herhalde, 24 Temmuz’da nezaketen de olsa bir ses verirlerdi değil mi?.. Nede olsa, bugüne bugün 28 yıllık stajer (!) gazeteciyim tanıyan herkes bilir.
                    
Dürüstçe basın mesleğine emek veren tüm arkadaşlarımızı kutluyorum. Ayrıca yoğunluktan zamanında göremediğim maillerle, mesajlarla, telefonla arayarak bizleri kutlayan, gerçek basın dostlarına da saygılarımızla teşekkürlerimizi sunuyorum.

BÜLTEN’İN YENİ KANKALARI

                   Onu artık birçoğunuz tanıyorsunuz. Maskotumuz uğurumuz Bülten’imiz. Ailemize katıldığından buyana hızla geniş bir çevre edinmeye başlayan Bülten, 3. Kankası olarak, Selimiye Köyü’nde tanıştığı Sardunya Restaurant’ın küçük veliahtı Burak Özdemir(11) ve İzmirli İbrahim Koç ikilisini (8) seçti. Ama ne tanışma!..(AjansSevgi / Marmaris)


Burak Özdemir


İbrahim Koç (İbo)

24 TEMMUZ BASIN BAYRAMINDA DA DERE TEPE ÇALIŞTIK
tarih Tarih: 27.07.2010, 14:21 okunma Okunma: 2328
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales